Dietetyk Kliniczny

21/09/2022, 12:11

Miło nam poinformować, że w naszej Przychodni Rejonowej nr 1 na ul. Fredry 17 od czerwca tego roku przyjmuje Dietetyk Kliniczny.


Mgr Ewelina Ozimek jest absolwentką Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplomowanym Dietetykiem Klinicznym. Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz certyfikowanym Dietetykiem Przyjaznym Insulinoopornym”. Dzięki temu mają Państwo pewność, że przygotowywane diety są zgodne z aktualnymi zaleceniami Polskich Towarzystw Naukowych.

Pani Ewelina w pracy kieruje się racjonalnym podejściem do żywienia oraz spersonalizowanym układaniem planów żywieniowych. Dlatego zaczynając z nią współpracę nie musicie żegnać się z ulubionymi produktami. 

Najważniejsze dla Pani mgr są trwałe zmiany nawyków żywieniowych, a co za tym idzie trwały spadek masy ciała bez wyrzeczeń.

Współpracuje z osobami zmagającymi się z nadwagą, Otyłością, IBS, Cukrzycą, Insulinoopornością, Hashimoto oraz innymi chorobami dietozależnymi. 

Na stronie znany lekarz, można sprawdzić, co o współpracy z Panią Ewelina mówią jej pacjenci :

 

https://www.znanylekarz.pl/ewelina-ozimek/dietetyk/chorzow

A po więcej informacji zapraszam na oficjalną stronę, gdzie można umówić wizytę 

https://www.dietetykewelinaozimek.pl/

Podziękowania

23/03/2022, 08:26

Pomoc Ukrainie

16/03/2022, 14:06

Pomoc Ukraińskim uchodźcom

01/03/2022, 09:26

Pomoc medyczna dla uchodźców z Ukrainy

Wszyscy uchodźcy z Ukrainy, którzy legalnie przekroczyli granicę Polski po 24 lutego br. (potwierdzenie przekroczenia zostało dokonane przez Straż Graniczną) mają prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej w zakresie:
  • podstawowej opieki zdrowotnej
  • specjalistycznej opieki zdrowotnej
  • leczenia szpitalnego

    Ulotka

    04/11/2021, 08:37
    Go to top